Seda Sayan'la başlayıp Seda Sayan'la biten kavga zinciri

Seda Sayan, her zaman açık sözlülüğü ve dürüstlüğüyle tanınan bir kadın. Sözünü söylemekten asla çekinmedi ve kimseden de korkmadı. Bugün de, onun dobralığından yola çıkarak, sizler için bu kavga zincirini inceledik. (Onedio)

Eklenme Tarihi: 13 Mart 2018

Seda Sayan-Demet Akalın- Tanıtım filmimde neden eski sevgilimi gösterdin kavgası

Demet Akalın, Seda Sayan'ın programına konuk olmuştu. Seda Sayan da Demet Akalın için ufak bir tanıtım videosu hazırlatmıştı ekibine. Buraya kadar her şey güzel ancak videoda Demet Akalın'ın eski sevgilisi İbrahim Kutluay'ın yer alması, Demet'in tepesini attırmış. Seda Sayan defalarca özür dileyerek Demet'in gönlünü almış gerçi

Demet Akalın- Hande Yener- Kızıma neden 💩 emojisi yolladın kavgası

Bir küs bir barışık arkadaşlık ilişkileriyle, magazin gündeminin her zaman tam ortasına kurulan bu ikilinin kavgaları asla bitmiyor. En son kavga, Hande Yener'in, Demet Akalın'ın kızı Hira'nın fotoğrafının altına 💩 (gülen bok) emojisi koymasıyla gerçekleşti. Demet Akalın adeta çıldırdı ve Hande Yener'i ateşten beter sözleriyle yerden yere vurdu.

Hande Yener-Seren Serengil- Telifmetrede birinci çıkamazsın kavgası

Her şey Hande Yener'in radyolarda en çok dinlenen şarkıcı olduğunun açıklanmasıyla başladı. Seren Serengil, sunduğu programda "buna inanmıyorum, araştıracağım" dedi ve fitili ateşledi. Bunu duyan Hande Yener, Instagram hesabından Seren Serengil'in üstsüz fotoğraflarını paylaştı. İkili şu an mahkemelere düşmüş durumda

Seren Serengil-Gülben Ergen- Senin ar damarın çatlamış kavgası

Seren Serengil ve Gülben Ergen de ezelden beri kavgalı olan ünlülerden. Gülben Ergen'in evli bir erkekle ilişki yaşadığını söyleyerek ilk hamleyi yapmıştı. Gülben Ergen, hakkındaki bu iddialara karşı, yapılacak en mantıklı hareketi yaptı ve Seren Serengil'in kendisi hakkında konuşmaması için mahkeme kararı aldırdı. Ancak Seren durmadı ve konuşmaya devam etti. Bu yüzden de 3 günlük hapis cezası aldı ve cezasını çekti.