1 Nisan 2018 Reyting sonuçları: Savaşçı, Jet Sosyete, Çocuklar Duymasın ve Survivor lider kim?

Çocuklar Duymasın dizisi, Jet Sosyete, Savaşçı ve Survivor 2018 reyting sonuçları için mücadele etti. 1 Nisan Pazar günü reyting sıralamasını belirleyen önemli gelişmeler dizilerin son bölümlerinde ekrana taşındı.

Eklenme Tarihi: 02 Nisan 2018

1 Nisan reyting sonuçları Pazar günü ekranda olan projeler arasından hangilerinin daha fazla izleyici tarafından tercih edildiğini gösterdi. İşte haftanın son gününe ait sıralamalar ve sonuçların bir bölümü…

SURVİVOR

Formatın tamamen değiştiği yarışmada gönüllüler takımında bir veda yaşanırken aynı zamanda eleme adayları da belirlendi. Gönüllüler Takımı tarafından yapılan oylama sonucu en fazla oyu alan Nevin ilk eleme adayı oldu. Bireysel dokunulmazlık oyunun kazananı Cumali Akgül ise 2. eleme adayı olarak Birsen’i seçti. Haftanın en iyi oyuncusu seçilen Anıl da eleme adayı olarak Yağmur Banda’nın ismini söyledi.

SAVAŞÇI

Terör örgütü üyelerine karşı mücadelesini devam ettiren tim başarılı sonuçlar aldırmayı sürdürdü. Dizinin başrol oyuncularından Berk Oktay’ın hafta içerisinde sosyal medyada yer alan görüntüleri ise yeni bölüm öncesi gündem oluşturdu.

ÇOCUKLAR DUYMASIN

Kanal D ekranlarının sevilen dizisinde ise Haluk ve Meltem’in evlat edinmek istemeleri diziye damga vurdu. İkilinin beklediği haber kendilerini yetkililer tarafından verildi. Havuç’un kız arkadaşıyla olan diyalogları ise tuhaf anların yaşanmasına neden oldu.