Reytingler: Survivor, Savaşçı, Jet Sosyete ve Çocuklar Duymasın lider kim?

22 Nisan 2018 Pazartesi günü reyting sonuçları ne oldu? 22 Nisan 2018 Pazartesi günü reytinglerinde kim galip geldi? Survivor'da diskalifiye olan yarışmacı şaşırttı. Savaşçı ve Jet Sosyete ne yaptı? İşte 22 Nisan 2018 Pazartesi günü reyting sonuçları.

Eklenme Tarihi: 23 Nisan 2018

Pazar akşamları oldukça hareketli geçiyor. TV 8'in fenomen yarışma programı Survivor 2018 izleyici ekrana kilitleyerek başı çekiyor. Kanal D ekranlarında Çocuklar Duymasın izleyici eleştirilerine rağmen reytinglerde başarılı. Show TV'nin yeni dizisi Tehlikeli Karım reyting pastasından yer kapmaya çalışıyor. FOX TV'nin Savaşçı dizisi yoluna devam ediyor. ATV'de Cennetin Gözyaşları ekrana gelirken, TRT 1 ekranlarında Aslan Ailem yayınlanıyor.

Yüzbaşı Haydar şehit mi oldu endişesi yaşayan Kılıç Timi, atılan havan mermileriyle ateş çemberinin içinde kalır. Bayram Yörük Haydar'ı hayata döndürmeye çalışırken, Albay Kopuz ve diğer askerler teröristleri bertaraf etmek zorundadır.

Survivor’da dokunulmazlık oyununda muhteşem bir çekişme vardı. Gönüllüler dokunulmazlık oyununa hızlı başladı ve 9-5’lik bir üstünlük sağladı.Survivor’da dün akşam iki eleme adayı çıkaran ünlüler dokunulmazlık oyununu bırakmadı ve eşitliği sağladı.

Ardından bayrak yarışı yapıldı ve Gönüllüler dokunulmazlık oyununu kazandı.Ünlüler takımı bir eleme adayı daha belirledi. Survivor’da haftanın eleme adayları Adem, Sahra ve Mustafa Kemal oldu.

Total'de 20.08 share ile TV8'de ekrana gelen Survivor zirveyi kaptı.

İkinci sırada 18.42 share ile FOX TV'nin sevilen dizisi Savaşçı yer alırken, üçüncü sırada ise 11.45 share ile Savaşçı (ÖZET) yer aldı.