Reina kızının adı sahibi Mehmet Koçarslan hakkında bilinmeyenler

Kanlı saldırı ile Türkiye'nin gündemine oturan Reina, Mehmet Koçarslan'ın en küçük kızının adını taşıyor.

Eklenme Tarihi: 01 Ocak 2017

Mehmet Koçarslan eşi Müge Koçarslan ile 6 ay birlikte 6 ay ayrı yaşıyor. 3 kızı olan Mehmet Koçarslan Reina'nın yanı sıra Galatarasay Adası olarak da bilinen Su Ada'nın işletmecisi. Mehmet Koçarslan aslen ise Tunceli ilinden. Mehmet Koçarslan ve ailesine ilişkin hayli ilginç detaylar var. Mesela babalarının tüm mirası gayri meşru çocuğuna bırakması gibi... İşte Reina'nın sabihiyle ilgili bilinmeyenler;

MEHMET KOÇARSLAN'IN EŞİ MÜGE VE KIZLARI Reina'nın sahibi Mehmet Koçarslan'ın eşi Müge Koçarslan. Mehmet ve Müge Koçarslan çiftinin evliliklerinden 3 kızları var. En küçük kızlarının adı da Reina. Mehmet Koçarslan ünlü eğlence mekanına işte o kızının ismini vermiş. Mehmet Koçarslan verdiği bir röportajda bu konuda şöyle diyor; -Ben hayatım boyunca bu ismi temiz tutmak zorundayım. Reina’yı riske atamam. ‘Tutmazsa batar’ gibi bir lüksüm yok benim. İnsanlar bana ‘Sen bu mekanda yanlış yapamazsın arkadaş, kızının ismini vermişsin’ diyorlar. Haklılar! Gece gündüz Reina markası için çalışıyorum."

REİNA NE DEMEK MANASI NE? Mehmet Koçarslan'ın mekana ismini verdiği kızına Reiana adını Amerikalı bir arkadaşı koymuş. Reina İspanyolca bir isim. Reina'nın mana olarak kraliçe demek. Mehmet Koçarslan bunu verdiği söyleşi de şöyle anlatmış; -"Ben Reina’nın uğuruna inanıyorum. Onun adını Amerikalı bir arkadaşım koydu. Anlamı çok hoşumuza gitti (Reina İspanyolcada kraliçe demek). Reina doğduğunda bizim hayatımızda birçok şey yoluna girmişti. "

MEHMET KOÇARSLAN ASLEN NERELİ? Mehmet Koçarslan İstanbul sosyetesinin yakından tanıdığı bir isim olsa da aslen Tunceli ilinden. 1958 doğumlu olan Mehmet Koçarslan, 25 yıl boyunca İstanbul'da kömürcülük yaptı. Aile şirketindeki bu madencilik işinin dışında, ithalatla uğraştı. Daha sonra hiç ilgisi olmayan bir sektöre dalda. Efsane gece kulübü Laila'nın yanına Reina'yı açtı. Gece hayatına ünlü bir işletme kazandıran Mehmet Koçarslan'ın adı bir çok dedikoduya da karıştı.