Ramiz Dayı'nın gençliği rolüyle tanınan Ufuk Bayraktar tahliye oldu

Ezel dizisinde Ramiz Karaeski'nin gençliğini canlandırarak ünlenen Ufuk Bayraktar, 6 ay 17 günlük cezasının ardından bugün tahliye edildi.

Eklenme Tarihi: 03 Mart 2019

Türk dizilerinin sert çocuğu olarak bilinen ve ruhsatsız silah bulundurma suçundan 6 ay 17 gün hapis cezasına çarptırılan ünlü oyuncu Ufuk Bayraktar, tahliye oldu. İlk olarak Silivri Cezaevi'nin çıkışında bekleyen ailesi ve arkadaşlarıyla hasret gideren Ufuk Bayraktar'ın kameralar karşısındaki ilk sözleri ise, gençlere ders niteliğindeydi.

“Cezaevi üniversite gibi. Allah bir daha girmeyi nasip etmesin." diyen 37 yaşındaki ünlü oyuncu, yeni projesiyle sevenlerine kısa bir süre içinde sürpriz yapacak. Cezaevindeyken bir hikaye yazan Ufuk Bayraktar, bu hikayeden yola çıkılarak çekilecek filmde rol alacak.

Ezel dizisi ve Dağ filmiyle adını tüm Türkiye'ye duyuran ve geniş bir hayran kitlesi kazanan Ufuk Bayraktar, sevenleriyle birlikte cezaevinden uzaklaştı. Peki ruhsatsız silah bulundurarak 6 ay 17 günlük cezaya mahkum edilen Ufuk Bayraktar kimdir?

Ufuk Bayraktar, 12 Eylül 1981 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarından itibaren oyunculuğa ciddi anlamda merak salan ve eğitim hayatında da çok üst düzey bir öğrenci olmayan Ufuk Bayraktar, lise öğreniminin ardından üniversiteye gitmeme kararı almıştır.