Pelin Karahan

Pelin Karahan'ın seksi pozları

Eklenme Tarihi: 07 Mayıs 2014

Yeter dizisiyle erkana geri dönen Pelin Karahan, anneliğini, doğumdan sonra kilolarını nasıl verdiğini ve dizi sektörüyle ilgili düşüncelerini gazetevatan'dan Ayşe Kucuroğlu'na anlattı.

Çocuklu hayat nasıl geçiyor? Çok koşturmacalı geçiyor. Oğlum yürümeye başladı, çok hareketli bir çocuk. Tam bir fırlama sürekli peşinden koşuyoruz. Onunla yeni şeyler öğreniyorum.

Setin oldukça yoğun evine, oğluna ve eşine nasıl yetişiyorsun? Set saatlerim kötü değil. Benim için geç bitmemesini sağlıyorlar. Ama geç çıktığım zamanlar Bedri daha erken saatte evde oluyor ve oğlumuzla ilgileniyor. Arkadaşları yerine onunla oynuyor. Aslında bu durumun çok faydası oldu çünkü baba oğul çok güzel vakit geçiriyorlar. Aralarındaki bağ kuvvetleniyor.

Dizide kızına ulaşmaya çalışan bir anneyi oynuyorsun. Anne olarak oynamak daha rahat oldu benim için. Anne olmadan oynasam bu kadar derinden hissedemeyebilirdim. Ortada çocuklar söz konusu olduğu için o duyguya çok daha rahat giriyorsun. Dizide ya benim başıma gelseydi diyerek empati yapıp ilerlemeye çalışıyorum ve sahneyi bittiğinde, benim için iş biter. Yoksa onu özel hayatıma taşırsam büyük bunalımlara girerim. Çok dramatik bir sahne çeksek bile kestik dendiğinde hemen kahkaha atmaya başlarım. Eğlenceli ve enerjik bir ekibimiz var. Fazla ağlamalı sahneler çektiğimiz için artık ben de gülmek istiyorum.