Onur Ünlü'nün filmini izleyen 3 bin kişi parasını geri istedi

Onur Ünlü'nün çıkmadan önce öve öve bitiremediği Put Şeylere filmi gişede çakıldı. Filmi izleyen az sayıdaki izleyici ise sosyal medya hesaplarından Onur Ünlü'ye büyük tepki gösterdi.

Eklenme Tarihi: 02 Aralık 2018

20 yaş küçük güzel oyuncu Hazar Ergüçlü ile yaşadığı aşk nedeniyle kendisine "Sübyancı" denildiği ve "öldürülübileceği için" için savcılığa şikayete giden ve koruma isteyen ünlü yönetmen Onur Ünlü, vizyona soktuğu skandal filmi ile gişede fena halde çakıldı. Filmi izleyenler de ünlü yönetmeni sosyal medyada adeta rezil rüsva etti. Onur Ünlü, 'Put Şeylere' filminde bir kadın olarak canlandırılan 'Tanrı'nın sevişme sahnelerine yer vermişti. Tanrı için de "Arapların kralı Muhammed’in tanrısı" ifadesini üst üste tekrarlatmıştı. Lezbiyen sevişme sahnelerine de yer veren Onur Ünlü, "Bir sürü eşcinsel yönetmenimiz var ama doğru düzgün bir eşcinsel filmimiz yok" diyerek yeni bir tartışma başlatmıştı.

Onur Ünlü'nün yönettiği, Türkü Turan, Erkan Kolçak Köstendil, Öykü Karayel, Öner Erkan ve Elit İşcan'ın rol aldığı Put Şeylere, filmini bir haftada sadece 3 bin 321 kişi izledi.

Onur Ünlü 'Put Şeylere' filminin gişede çakılması üzerine Onur Ünlü sosyal medya hesabından "Put Şeylere 1 haftada 3321 kişi tarafından seyredilmiş. Teessüfler Türkiye. Ahaha ay ölcem" yaptı

Onur Ünlü gişedeki başarısızlığa isyan ederken, filmi izleyenler de filmin kötülüğüne isyan etti. Kimi izleyiciler "Bu film kötü bile değil, kötüden de beter" derken, birçok izleyici de filme verdikleri parayı geri isteyip "Bir daha senin filmine gitmeyeceğiz" diye isyan etti.