Oktay Kaynarca'nın acılarla dolu hayat hikayesi

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca'nın hayatından dram çıktı.

Eklenme Tarihi: 15 Aralık 2017

Dale Cooper / Onedio - Ekranların sevilen isimlerinden biri Oktay Kaynarca! Dizileri ve canlandırdığı karakterlerle büyük bir izleyici ve hayran kitlesine sahip. Hayranları dünden bugüne Kaynarca'yı tanıma şansı buldularsa da birçoğunun bilmediği bir hikâyesi var! Her daim ekranlarda gördüğümüz başarılı oyuncunun sır gibi saklanmış hikâyesine biraz yakından bakalım... Oynadığı diziler ve canlandırdığı karakterlerle ekranların sevilen isimlerinden biri Oktay Kaynarca!

Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı "Süleyman Çakır" karakteriyle uzun süre izleyicileri peşinden sürükledi. Hatta Süleyman Çakır öylesine sevildi ki, dizide öldüğünde adeta milli yas ilan edildi, ardından helvalar kavruldu ve akabinde bu ölüm, kimi izleyicinin de diziyi bırakmasına sebep oldu.

Hayranları Oktay Kaynarca hakkında birçok şey bilse de onun sır gibi saklanmış bir hikâyesi var...

Oktay Kaynarca, 2009 yılında babası Adil Kaynarca'yı kaybettiğinde birçok gazete ve internet sitesi bu acılı haberi "Ünlü oyuncunun babası vefat etti" şeklinde vermişti. Zira herkes Adil Kaynarca'yı Oktay Kaynarca'nın babası olarak biliyordu.