Natalie Dormer'dan Game of Thrones'a övgü: Marvel gibi değil

Game of Thrones'un Margaery Tyrell'i Natalie Dormer, The Telegraph'a verdiği röportajda diziden övgüyle bahsetti

Eklenme Tarihi: 11 Temmuz 2018

Fenomen dizi Game of Thrones'un yıldızlarından Natalie Dormer, The Telegraph’e verdiği röportajda, diziden övgüyle bahsetti.

Güzel yıldız, diziden ayrılmasına rağmen oyuncularla görüşmeye devam ettiğini ve dizinin finalinde yaşanacakları bildiğini de söyledi.

Dormer, The Telegraph röportajında Game of Thrones’un senaryosundan ve özellikle karmaşık karakterlerinden etkilendiğini dile getirdi.

Dizinin tartışmalı karakterlerinden Cersei Lannister’la ilgili sorunun üzerine karakteri anti-kahraman olarak nitelendiren Dormer sözlerini şöyle sürdürdü: “Cercei’nin tüm çocukları öldürüldü ve elinden alındı. Onun davranışlarını tasvip etmiyorum ancak David Benioff ve Dan Weiss'ın senaryosu ve Lena Headey'nin performansı hikayeyi ete kemiğe büründürüyor. Onun adım adım nasıl bir canavara dönüştüğünü izliyorsunuz. Benim için iyi bir senaryo böyle bir şey, Marvel’daki gibi bir ‘iyi’ ya da ‘kötü’ değil.”

Game of Thrones’un 8. sezon prodüksiyonu sürüyor. Sevilen dizinin önümüzdeki yıl içerisinde prömiyer yapması planlanıyor.