Naomi Watts: Game of Thrones’un spin-off'unda rol almak heyecan verici!

Dünyada çapında izlenme rekorları kıran Game of Thrones’un, (Taht Oyunları) spin-off projesinin çekimleri başladı. Dizide rol alan isimler arasında yer alan Naomi Watts final sezonundan sonra projede yer almanın hem heyecan verici hem de korkutucu olduğunu söylüyor...

Eklenme Tarihi: 25 Haziran 2019

Dünyanın en popüler dizisiyken sezon finaliyle en çok eleştirilen dizi olan Game of Thrones'un spin-off projesi başladı. Çekimlerin başlaması ile birlikte projeyle ilgili sessizliğini bozan Naomi Watts, merakla beklenen dizi hakkında konuştu.

Associated Press’e verdiği röportajda yeni dizinin Game of Thrones hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacağını söyleyen Watts, projede rol almanın heyecan verici olduğunu söyledi.

2 Oscar adaylığı olan 50 yaşındaki oyuncu özellikle eleştirilerin odağında yer alan final sezonundan sonra böylesine popüler yapımda yer almanın bir yandan da korkutucu olduğunu düşünüyor.

Spin-off dizisi için muhteşem bir ekibin bir araya geldiğini belirten Watts, "İzleyiciler yeni dizide de kendilerini heyecanlandıracak yeni şeyler keşfedecek" diye konuştu.