Müge Anlı'da bir ilk! 500 bin TL'yi aldıktan sonra...

Müge Anlı'da bir süredir aydınlatılmaya çalışılan korkunç cinayette korkunç gerçekler ortaya çıkmaya devam ediyor. Stüdyoda gerginliğin arttığı Müge Anlı'nın bugünkü bölümünde Adem Kara cinayetinde önemli detaylar su yüzüne çıktı.

Eklenme Tarihi: 21 Şubat 2019

Korkunç bir şekilde öldürülerek iç çamaşırıyla kuyuya atılan Adem Kara'nın öldürülmeden kısa bir süre önce kuzeni Hakan Kara ile odun işi yaptığı ve 500 bin TL para aldığı ortaya çıktı. Müge Anlı, Adem Kara cinayetinde yaşanan bir olay içinse 12 yılda bir ilk dedi...

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kan donduran bir cinayet konusu işleniyor.

Trabzon'da yaşanan olayda Adem Kara'nın öldürülerek 20 gün sonra evinin bahçesindeki su kuyusunda bulunmuş olmasının ardında bir sır perdesi yatıyor.

Adem Kara cinayetinde ilk şüpheli olarak görülen ve öncesinde bu cinayet yüzünden hapis cezası da almış olan öz kuzen Hakan Kara, stüdyoda iddiaları yanıtlıyor.

Elinde dosyalarıyla programa katılan Hakan Kara için Müge Anlı, '12 yıldır bu işi yapıyorum, dosyalarla geleni ilk defa görüyorum' diyerek, Hakan Kara'nın ince eleyip sık dokuyarak cinayeti örtbas etmeye çalıştığını ima etti.