MasterChef Türkiye yarışmacısı Eslem Sena Yurt kimdir?

MasterChef Türkiye yarışmasının konuşulan isimlerinden Eslem Sena Yurt kimdir, kaç yaşında ve nereli soruları merak konusu oldu. MasterChef Türkiye yarışmasının son 6 ya kalan yarışmacısı Eslem Sena Yurt kimdir?

Eklenme Tarihi: 28 Kasım 2018

TV8’in en çok izlenen programlarından MasterChef Türkiye yarışmacıları izleyici tarafından sıkça araştırılıyor. MasterChef Türkiye yarışmasında sivri dili ve sert çıkışlarıyla ön planda olan Eslem en çok merak edilen yarışmacılardan. MasterChef Eslem kimdir? MasterChef Eslem kaç yaşında ve nereli? Master şef Türkiye yarışmacısı Eslem kimdir?

TV8’in sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye Pazartesi ve Salı akşamları ekrana gelmeye devam ediyor. Programın en sivri dilli ve en genç yarışmacılarından olan Eslem, lafını sakınmadan söylemesiyle tanınıyor. Peki MasterChef Eslem kimdir? MasterChef Eslem kaç yaşında ve nereli?

MasterChef programın genç isimlerinden Eslem Sena Yurt 1998 doğumludur. Nişantaşı Üniversitesi mezunu ve mesleği aşçılık olan genç yarışmacı başarılı performansıyla dikkat çekiyor. MasterChef'te son 6'ya kalan Eslem yarışmada iddialı ilerliyor.

MasterChef Eslem'in Hakan'la inişli çıkışlı yaşadığı aşklada sık sık gündeme geliyor.