Kurtlar Vadisi'nin yıldızı Erkenci Kuş'ta!

Star TV'de ekranlara gelen başrollerinde Demet Özdemir ve Can Yaman’ın rol aldığı Erkenci Kuş dizisinin kadrosuna bomba bir isim dahil oldu. İpek Tekneolcay kimdir?

Eklenme Tarihi: 29 Aralık 2018

Star TV'nin cumartesi akşamlarına damga vuran dizisi Erkenci Kuş dizisine sürpriz bir oyuncu katıldı. Başrollerini Demet Özdemir ve Can Yaman'ın paylaştığı dizinin bugün yani 29 Aralık Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan 26. yeni bölümü merakla beklenirken, fenomen dizinin oyuncu kadrosuna bomba bir isim katıldı.

Bu akşam yeni bölümüyle seyirciyle buluşacak olan Erkenci Kuş dizisine bir döneme damgasını vuran Kurtlar Vadisi dizisinde Süleyman Çakır’ın eşi ve Pusat’ın da annesi Nesrin Çakır’a hayat veren, en güçlü kadın karakterlerinden birisi olarak bilinen İpek Tekneolcay katıldı.

26.bölümde seyirciyle buluşacak olan Tenolcay dizide Can ve Emre’nin annesi Hüma karakterine hayat verecek. Yurtdışında yaşayan Hüma yaptığı ikinci evliliğin sona ermesiyle uzun yıllar sonra yeniden Türkiye’ye dönecek.

Kendini düşünen , pahalı zevkleri olan, son derece pozitif, neşeli, kibar, duyguları yerine mantığı ön planda olan bir karaktere sahip olan Hüma’nın dönüşü Can ve Emre’yi nasıl etkileyeceği yeni bölümde ekrana gelecek.