Kerem Tunçeri ile Tuvana Türkay aşk mı yaşıyor?

Eski milli basketbolcu Kerem Tunçeri, artık basketbolla değil çapkınlıkları ile adından söz ettiriyor. Geçtiğimiz aylarda eşinden boşandıktan sonra adı birçok isimler anılan Kerem Tunçeri'nin adı bu kez çok şoke eden bir isimle anılıyor.(internethaber)

Eklenme Tarihi: 29 Aralık 2017

KEREM TUNÇERİ O İSİMLE AŞK MI YAŞIYOR? Eski milli basketbolcu Kerem Tunçeri, artık basketbolla değil çapkınlıkları ile adından söz ettiriyor. Geçtiğimiz aylarda eşinden boşandıktan sonra adı birçok isimler anılan Kerem Tunçeri'nin adı bu kez çok şoke eden bir isimle anılıyor.(internethaber)

Kerem Tunçeri geçen yaz manken ve sunucu Gamze Balım'dan ayrıldıktan sonra Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar ile aşk yaşamıştı. Ancak bu aşk uzun sürmemiş ardından Aslışah Alkoçlar, Kasım Garipoğlu ile aşk yaşamaya başlamıştı.

KEREM TUNÇERİ VE TUVANA TÜRKAY'IN AŞK YAŞADIĞI İDDİA EDİLİYOR; Güzel oyuncu Tuvana Türkay kısa bir süre önce Fenerbahçeli Alper Potuk'tan ayrılmıştı. Zaten olaylı başlayan ilişki yine olaylı bir şekilde bitmişti.

Tuvana Türkay önceki akşam, ablası ve diş doktoruyla birlikte, Kuruçeşme'de bir mekanda objektiflere yansıdı. Aynı mekanda olan eski basketbolcu Kerem Tunçeri'nin de Tuvana Türkay ve diğer arkadaşlarıyla birlikte yemek yediği öğrenildi.