Kendall Jenner New York Moda Haftası'nda neden yok?

Modanın kalbi bugünlerde New York Moda Haftası'nda (NYFW) atıyor ancak 22 milyon dolarlık geliriyle podyumun zirvesindeki Kendall Jenner'ın podyumda olmaması akılları karıştırdı. 23 yaşındaki model duruma açıklık getirdi.

Eklenme Tarihi: 12 Eylül 2019

Gözler New York Moda Haftası'nda Kendall Jenner'ı ararken başarılı model, anksiyete nedeniyle podyumlardan uzak durduğunu ancak, yakın gelecekte podyuma dönebileceğini söyledi.

Yakında arkadaşları Gigi ve Bella Hadid'e katılacağını söyleyen 23 yaşındaki model sağlık durumuyla ilgili de açıklamalarda bulundu.

Gergin durumlarda kaygısını nasıl yönetebileceğini öğrendiği söyleyen Kendall Jenner "Eskiden defile zamanlarında çok kaygılı olurdum. Podyumda yürürken sadece 'Düz yürü, düz yürü' derdim içimden ve sadece buna odaklanmaya çalışıyordum" dedi.

Konuklar arasında tanıdığı birileri olduğunda çok gerildiğini söyleyen Jenner, artık defileden önce konuklar kim diye bakmaya çalışıyorum ve kaygımı yönetmekte artık daha iyiyim. Ancak, bu noktaya gelmem biraz zamanımı aldı" diye konuştu.