Kelleth Cuthbert 76. Golden Globe’un seyrini değiştirdi

Dün gerçekleşen 76. Altın Küre törenine Kelleth Cuthbert adeta adını yazdırdı. Kırmızı halıda fotoğraf çekimi sırasında dünyaca ünlü yıldızların arkasında yer alarak merak konusu olan Cuthbert, ödül törenine yeni bir kategorinin eklenmesine de neden oldu. (SÖZCÜ - Hale Ceylan BARLAS)

Eklenme Tarihi: 08 Ocak 2019

Dün, Los Angeles The Beverly Hilton Oteli’nde gerçekleşen 76. Altın Küre (Golden Globe) Ödülleri’nde kıyafetler, alınan ödüller kadar konuşulan bir kişi vardı; Kelleth Cuthbert…

(Dünyanın merak ettiği kişi; Kelleth Cuthbert… Altın Küre’de stiliyle de oldukça şıktı. Marchesa Notte kat kat elbisesi tam olarak 782 Sterlin. Yani yaklaşık 5 bin 400 TL…)

Kırmızı halı seremonisinde dünyaca ünlü isimlerin arkasına geçerek neredeyse her kareye girmeyi başaran genç kadın bir anda dünya gündemine oturdu. Dailymail, People, Enews gibi ünlü haber portalları sosyal medya hesabından Kelleth’i paylaştı ‘Kim bu’ diye sordu. Hatta ünlü isimler dahi merak edip, kızın kim olduğunu öğrenmeye çalıştı.

Kelleth aslında Fiji Su markasının, ödül töreni için anlaştığı 4 servis hostesinden biriydi… Ama o su dağıtmak yerine elindeki su tepsisi ile poz vermeyi tercih etti ve şu an herkes Kelleth’i konuşuyor.

(Kelleth hakkında pek çok ‘Caps’ yapıldı…)

Google trendlere baktığımızda ise 7 Ocak sabaha karşı 04.00 itibariyle ‘Fiji Water Girl’ en çok arama yapılan kelime olmuş. Sabah 10 itibariyle ise yani Kelleth’in adı öğrenildikten sonra da genç kızın adıyla aramalar yapılmış.