Kalçalarının gerçek olduğunu kanıtlamak için bakın ne yaptı

19 yaşındaki Instagram modeli Daisy Keech takipçilerinin kalçalarıyla ilgili eleştirilerine dayanamadı ve canlı yayında doktor kontrolünden geçti...

Eklenme Tarihi: 27 Nisan 2019

19 yaşındaki Daisy Keech, sayısı son zamanlarda giderek artan Instagram yıldızlarından biri. Takipçi sayısı 1 milyona ulaşmak üzere olan genç kadın sosyal medya paylaşımlarıyla bu sayıyı artırırken bir yandan da modellik, marka tanıtımı gibi işler yapıyor ve bundan para kazanıyor.

Hem ülkemizde hem de dünyada b,rçok örneğini gördüğümüz bu duruma eskiden sosyal medya fenomenliği denirken şimdilerde influencer'lık yapmak deniyor. Bu yüksek takipçi rakamlarına ulaşmak ve sonrasında reklamlı, sponsorlu içerikler üretmek ve takipçileri çeşitli marka ve organizasyonlar için yönlendirmek gibi anlamlara sahip bir kavram.

Daisy Keech de diğer benzerleri gibi sosyal medyada kazandığı ünü güzelliğine, düzgün fiziğine ve kıvrımlı hatlarına borçlu. Ancak Daisy sosyal medyada bir tartışma konusu haline geldi.

Genç kadın ince fiziğine rağmen oldukça heybetli kalçalara sahip. Instagram hesabında paylaştığı fotoğraflarda da hep kalçalarını paylaşıyor zaten.