İşte Seren Serengil'in yeni aşkı!

Seren Serengil'in sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı. Uzun süredir ortalarda olmayan Seren Serengil mide ameliyatı olduktan sonra kendine özgüveni geldi ve ekranlara çıkmaya başlamıştı.

Eklenme Tarihi: 20 Mart 2017

Seren Serengil'in sevgilisi kimdir? Mide ameliyatından sonra hızla kilo veren Seren Serengil muhteşem fiziği ve kendine olan özgüveni ile dikkat çekti. Yeni sezonda Deniz Akkaya ile Duymayan Kalmasın isimli programı sunmaya başlamıştı. Deniz Akkaya'nın vedasından sonra Seren Serengil ile Cengiz Semercioğlu ile yola devam eden güzel sanatçı bugün kendisi manşet oldu. Seren Serengil'in aşk yaşadığı Özay Bakır bir çok kişi tarafından merak edildi. Peki kimdir Özay Bakır?

Geçirdiği mide ameliyatından sonra hayatında yeni bir sayfa açan Seren Serengil, Star TV'de yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programı ile ekranlara döndü ve kısa bir süre önce de yeni bir aşka yelken açtı. Şarkıcı Özay Bakır’la aşk yaşamaya başlayan Serengil, geçtiğimiz akşam sevgilisine dinlemeye sahne aldığı mekana gitti. Seren Serengil burada kayda aldığı bir videoyu "My Love" (Benim Aşkım) notuyla paylaştı.

Uzun bir süredir ilişki yaşamayan Seren Serengil, gönlünü Özay Bakır'a kaptırdığını açıkladı. Özay Bakır ve Seren Serengil'in yaşadığı ilişki ciddi bir boyutta devam ediyor. Hatta alınan bilgilere göre Özay bakır’ın Serengil’in annesiyle birlikte telefonda konuştuğu ancak daha yüz yüze gelmediği elde edilen bilgiler arasında.

GECE EĞLENCESİNE VETO Ayrıca kıskanç bir sevgilisi olduğu söylenen Serengil’in gece dışarı çıkıp eğlenmesine sevgilisi Özay Bakır tarafından veto koyulduğu dedikodusu kulislerde dolşıyor.