Irmak Ünal kocasını boşuyor! Eşi Emre Karabacak kimdir?

Cihan Ünal'ın kızı oyuncu Irmak Ünal eşi Emre Karabacak ile boşanıyor. Irmak Ünal ile kocası Emre Karabacak'ın ayrılık kararları magazin dünyasını sallarken, çiftin çocuklarının ayrılıktan olumsuz etkilendiği söyleniyor.

Eklenme Tarihi: 17 Temmuz 2017

Cihan Ünal'ın kızı oyuncu Irmak Ünal eşi Emre Karabacak ile boşanıyor. Irmak Ünal ile kocası Emre Karabacak'ın ayrılık kararları magazin dünyasını sallarken, çiftin çocuklarının ayrılıktan olumsuz etkilendiği söyleniyor. Irmak Ünal ile eşi Emre Karabacak'ın bir yıldır evliliklerinin üzerinde karabulutlar dolaşıyordu. Peki kimdir Irmak Ünal'ın eşi Emre Karabacak çiftin kaç çocukları var isimleri neler?

Cihan Ünal'ın kızı olan Irmak Ünal 2010 yılında evlenmişti. Eşi Emre Karabacak işadamı. Irmak Ünal ile Emre Karabacak'ın 2 çocukları oldu.

Emre Karabacak ve eşi Irmak Ünal bugüne kadar çok mutlu bir aile profili veriyorlardı. Çocukları Kayra ve Vadi ismini verdikleri çocukları ile yakından ilgilenen çiftin evliliği son bir yıldır sallantıdaydı.

Evlerini ayıran Irmak Ünal ile Emre Karabacak anlaşmalı boşanmaya karar verdi. Kızını ve oğlunu alıp Bodrum'da giden Irmak Ünal yakınlarına ''Kurtarmak için uğraştık, ama yapamadık'' dedi.