İlişki yaşadığı öğrencisi tarafından işkence edilerek öldürüldü

Rusya'da İngilizce öğretmeni olan Anastasia Khrolenko, okul müdürünün oğlu ve aynı zamanda öğrencisi olan 19 yaşındaki Dmitry Rybalchenko tarafından öldürüldü.

Eklenme Tarihi: 25 Kasım 2018

Rusya'da 27 yaşındaki bir çocuk annesi İngilizce öğretmeni Anastasia Khrolenko, çalıştığı okuldaki müdürünün oğlu ve aynı zamanda öğrencisi olan 19 yaşındaki Dmitry Rybalchenko ile cinsel ilişki yaşadı. Rybalchenko, ilişki yaşadığı öğretmenini nehrin üstündeki köprüye götürdü. Sevgilisinin başını otomobilin penceresine sıkıştırdı, ardından da boynuna ip bağlayarak boğdu. Başını taşla ezdiği genç kadının üzerinden arabasıyla defalarca geçti. Ardından da nehre attı... 19 yaşındaki öğrenci, öğretmeni arabasındaki şerit ile boğup kafasını taş ile ezdi. Rybalchenko, cinayete kaza süsü vermek için kadının üzerinden arabası ile geçti. Daha sonra cesedini köprüden nehire attı.Öğretmenini cesedi altı ay sonra balıkçılar tarafından bulundu. Polis, katil zanlısı öğrenciyi sorguya çekince, Dmitry cinayeti işlediği itiraf etti. Mahkemeye çıkarılan Rybalchenko, 9 yıl 11 ay hapis cezası aldı.

Rusya, güneydeki Razdolnaya Nehri üstündeki dehşetin şokunu yaşıyor. Çalıştığı okuldaki müdürünün oğlu ve aynı zamanda öğrencisi olan 19 yaşındaki Dmitry Rybalchenko ile cinsel ilişki yaşayan 27 yaşındaki bir çocuk annesi İngilizce öğretmeni Anastasia Khrolenko bir vahşete kurban gitti.

19 yaşındaki Dmitry Rybalchenko 6 ay önce ilişki yaşadığı öğretmenini aracına alıp onu Razdolnaya nehri üzerindeki köprüye götürdü.

Köprünün üzerinde öğretmeninin başını otomobilin penceresine sıkıştıran Rybalchenko, ardından da genç kadını arabasındaki şerit ile boğdu...