Hande Yener

Hande Yener fotoğrafları

Eklenme Tarihi: 01 Temmuz 2014

Uludağ'da gençlik festivalleri kapsamında konser veren Hande Yener'e dört dansçı eşlik etti. Hande Yener seksi kıyafeti ve danslarıyla geceye damgasını vurdu.

'Beyaz Cennet' olarak adlandırılan Uludağ'da Hande Yener rüzgarı esti. Whitefest 2016 Festivali kapsamında Bof Hotel’de sahneye çıkan Hande Yener hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Konser öncesi basın mensuplarının sorularını cevaplayan Hande Yener, "Gençlerin talep ettiği bir sanatçı olmak nasıl bir duygu?" sorusuna, "Zamansız bir solist olduğumu düşünüyorum. Yaptığım şarkılar, şovlar ve duruşumla en modern işleri yapmaya çalışıyorum. O yüzden gençleri zaten ilgilendiriyor bu durum. Elimden geldiği kadar yeni nesille yürümeye devam ediyorum" yanıtını verdi.

Sahneye beyaz dekolte kıyafetle çıkan Hande Yener’e dört kadın dansçı eşlik ederken sahne performansı ve şarkılarıyla tatilcileri coşturdu. Eski ve yeni albümünden şarkılar seslendiren Yener, iki saati aşkın sahnede kaldı. Çoğunlukla hareketli şarkılara yer veren Hande Yener'in konserinde 1500 kişi vardı.