Game of Thrones oyuncularının bilinmeyen pişmanlıkları

HBO’nun fenomen dizisi Game of Thrones‘un yaratıcıları olan David Benioff ve D.B. Weiss, dizinin gidişatı çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Eklenme Tarihi: 20 Mart 2017

Arya Stark rolündeki Maisie Williams ve Sansa Stark rolündeki Sophie Turner’ın da bulunduğu toplantıda konuşan yaratıcılar, dizi hakkındaki bilinmeyenleri ve bu ana kadar yaşadıkları pişmanlıkları sıraladılar. 1# Khal Drogo’nun Ölümü David Benioff ve D.B. Weiss’a göre dizideki en etkileyici sahnelerden biri Khal Drogo’nun ölümüydü. “Onun ölümünün etkisinden hala kurtulamadık ve Khal Drogo’yu özlüyoruz.” ifadelerini kullanan ikili, Jason Momoa’nın karaktere müthiş uyum sağladığını da sözlerine ekledi. thegeyik

2# Sansa Stark Kitaptaki favori karakterinin Sansa Stark olduğunu belirten Benioff; karakterin gelişimden çok etkilendiğini, herkesin sinir olduğu ergen bir kızdan böylesine önemli bir karakterin çıkmasının muhteşem olduğunu ifade etti.

3# Jon Snow HBO’nun fenomen dizisi Game of Thrones‘un yaratıcıları olan David Benioff ve D.B. Weiss, dizinin gidişatı çarpıcı açıklamalarda bulundu. Arya Stark rolündeki Maisie Williams ve Sansa Stark rolündeki Sophie Turner’ın da bulunduğu toplantıda konuşan yaratıcılar, dizi hakkındaki bilinmeyenleri ve bu ana kadar yaşadıkları pişmanlıkları sıraladılar. D.B. Weiss, Kit Harrington’ın hayat verdiği Jon Snow karakterinin Harry Potter-The Lord of The Rings karışımı bir figür olarak gördüğünü açıkladı.

4# Catelyn Stark Kitap ile dizi en büyük farklardan biri olan Cately Stark, kitaptan Lady Stoneheart olarak geri dönerek Red Wedding’in intikamını almış; ancak bu olaylar dizide yer almamıştı. Senaristler Arya Stark’ın gelişimi ve Jon Snow’un ölümden dönmesi sebebiyle Lady Stoneheart’in diziye dahil edilmediğini ifade etti.