Fox'un fenomen dizisi Şevkat Yerimdar final mi yapıyor?

Fox'un cuma günleri ekrana gelen fenomen dizisi Şevkat Yerimdar final mi yapıyor?

Eklenme Tarihi: 13 Şubat 2018

internethaber.com- Satışının ardından birçok dizi ve programın yayından kaldırıldığı Fox TV'de giden gidene. Fox TV ekranlarında bu yıl yayınlanan bir dizinin seneye olmayacağı iddia edildi. Peki FOx TV'nin yayından kaldırıacağı o dizi hangisi?

FOX TV'nin bağlı olduğu yabancı kuruluşun satışının ardından kanalda bir türlü sular durulmuyor. Birçok dizi ve program ya ani final yaptı ya da direkt yayından kadırıldı bildiğiniz üzere. Yapımların ekrandan kaldırılmasının asıl nedeni satış mıdır bilinmez ama şimdilerde de çok izlenen bir Fox TV dizisinin bitirileceği konuşuluyor. Peki Fox Tv'nin bitireceği o dizi hangi dizi.

Fox, Disney grubuna satıldı. 21st Century, Fox'u 52 milyar dolar ödeyerek satın aldı . Satış, son yıllardaki en önemli ve büyük medya satışı. BBC Türkçe'nin aktardığı habere göre satış anlaşması, 20th Century Fox film stüdyosu ve İngiltere, Avrupa, Asya'daki Sky ve Star uydu yayınlarını da kapsıyor. FX ve National Geographic kablo kanalları, ABD'deki 22 bölgesel spor kanalı ve Fox grubunun dijital yayın platformu Hulu'daki hisselerinin de anlaşmayla Disney'e geçeceği aktarılıyor.

Fox TV'nin satışı Türkiye'deki Fox TV'yi etkiliyor mu? Satışın üzerinden kısa bir süre geçti geçmesine ama Fox TV birçok programının fişini çekmişti. Şimdi de bu sezın yayınlanan bir dizinin gelecek sezonda yer almayacağı iddia edildi.