Esra Balamir kaç yaşında boşandığı ilk eşi kimdir?

Magazin dünyasında adı dönem dönem farklı haberler ile çıkan Esra Balamir'in hayatı merak konusu oldu. Esra Balamir kimdir, kaç yaşında ve kiminle evlendi, evli mi sorusu merak konusu oldu.

Eklenme Tarihi: 06 Mart 2019

Aslen Adanalı olan Esra Balamir 44 yaşında. 1998 yılında oyuncu Yalçın Dümer ile evlenen Esra Balamir 1999 yılında boşandı.

Esra Balamir kaç yaşonda, aslen nereli ve hiç evlendi mi sorusu merak konusu oldu. Son olarak Flash TV ekranlarında magazin yorumculuğu yapan Esra Palamir 44 yaşında ve aslen Adanalı. 1998 yılında oyuncu Yalçın Dümer ile evlenen Esra Balamir 1999 yılında boşandı. Esra Balamir daha sonra yeni bir evlilik yapmadı.

ESRA BALAMİR KİMDİR: 2016 İşte Benim Stilim Ünlüler yarışmasına katıldı. Esra Balamir, 7 Eylül 1975 tarihinde Adana’da doğmuştur. Esas adı Esra Balamaz’dır. Rana Balamaz adında bir ablası vardır. Annesinin adı Nalan Özılgaz’dır.

Babası uyuşturucu batağına saplandıktan sonra annesi, babasının öz yeğeniyle Avustralya'ya kaçtı. Babası Alaattin Balamaz 2004 yılında 64 yaşında iken Adana Kürkçüler Cezaevi'nde kesinleşmiş 5 ay hapis cezasını çekerken, merdivenlerden ayağının kayıp düşmesi sonucu öldü. Esra Balamir tv de sabah programını sunarken olaylı bir şekilde yerini Harika Avcı'ya kaptırmıştı Esra Balamir, 2004 yılında “Ünlüler Çiftliği” yarışmasına katıldı.

Programın sunuculuğunu Seray Sever yaparken, yarışmacılar Esra Balamir, Serpil Çakmaklı, Murat Başaran, Leyla Adalı, Naşide Göktürk, Küçük İbo, Mustafa Uğur, Ahu Tuğba, Yalçın Özden, Bora Gencer, Yaşar İpek oldular. Esra Balamir, 1998 yılında oyuncu Yalçın Dümer ile evlendi. Galatasaray Adası'nda gerçekleştirilen nikâhını Recep Tayyip Erdoğan kıymıştı. 1999 yılında boşandı.

2016 yılında 1 Ocak akşamı TV 8 ekranlarında başlayacak olan İşte Benim Stilim Ünlüler yarışmasına katıldı. Son olarak Flash TV ekranlarında magazin yorumculuğu yaptı.

Uğurkan Erez olacak. Yarışmacılar ise Aslızen, Berna Öztürk, Elif Ece Uzun, Esra Balamir, Esra Sönmezer, Gizem Özdilli, Hatice Çarpar, İnci Pars,Neslihan Önder, Nil Karataş, Pelin Suade, Sevil Uyar, Simge Tertemiz, Tuğçe Özbudak, Yasemin Öztürk, Yeşim Erç