Erkeklere asla atmamamız gereken mesajlar

Siz siz olun erkeklere bu mesajları atmayın.

Eklenme Tarihi: 14 Şubat 2018

Hürriyet - Erkeklerle mesajlaşırken nelere dikkat etmelisiniz? İşte sevgiliniz yada flörtünüzle mesajlaşma aşamasında dikkat etmeniz gerekenler! 1- Özledim Kadınlar yeni bir ilişkiye başlamanın yarattığı heyecanla sevgililerine onu özlediklerini, en yakın zamanda görmek istediklerini ve ondan çok hoşlandıklarını söylemek isterler. Yalnızca özlem ve sevgi ifadeleriyle kalmayan bu mesajlar aşırı dozda gülücük, kalpler ve ilginç surat ifadelerini de içerir.Sevgilisi yanından ayrılalı henüz 10 dakika geçmesine rağmen “Seni özledim” diye mesaj atan kız olmayın!

2- O sizin “bebeğiniz” değil! Bebek konuşmalarınızdan vazgeçin. Özellikle de mesajlaşırken! 3 yaşında bir çocukla sohbet ederken söyleyeceğiniz hiçbir şeyi sevgilinizle mesajlaşırken kullanmamalısınız. Bu tarz hareketlerle ona annesini anımsatmak istemezsiniz öyle değil mi?Bu şekil bir tarz önceleri sempatik görünsede aslında uzun soluklu bir ilişkinin düşmanıdır.

3- İkinci mesaj yasak! Ona mesaj attınız ve biraz beklemenize rağmen hala cevap gelmedi. Bu durumda asla 2. mesajı göndermeyin!Eğer bir erkek sizinle gerçekten konuşmak istiyorsa ancak o zaman konuşur. Oldukça açık ve net. Mesajlaştığınız erkeğin size bir cevap vermesini istiyorsanız ona bir soru sormalısınız. Fakat mesajlaşmak için lafı uzattığınızı belli edecek sorulardan kaçınmalısınız.Ona yalnızca sizinle konuşabileceği bir fırsat verin ve tepkisini bekleyin. Zaman bırakın ve unutmayın kaçan kovalanır! Kovalayan olmayın!

4- Önceliğiniz Ne? Yaşamınızda ona öncelik tanımayın, ya da en azından ona bu hislerinizi belli etmeyin.Eğer size sinemaya gitmek isteyip istemediğinizi sorarsa “Tabii, olabilir” gibi ortalama bir cevap verin. Kendisini önemli hissetmesine izin vermeyin. Topu kendi elinizde tutmak için son mesaj atanın o olmasına dikkat edin!