Diriliş Ertuğrul dizisine sürpriz isim! Hemen at binmeye başladı

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul'a Savaşçı'nın yıldızı katıldı. Sürpriz bir karakteri canlandıracak olan ünlü oyuncu hemen at binmeye de başladı.

Eklenme Tarihi: 22 Aralık 2018

TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul, yeni sezonda hikayesiyle izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başarırken sevilen dizide sürpriz gelişmeler de yaşanıyor. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Cengiz Coşkun, Hülya Darcan gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizinin oyuncu kadrosuna, son olarak Savaşçı dizisinin yıldızı dahil edildi.

Birçok dizi ve filmde rol alan ve en son Savaşçı'da 'Astsubay Üstçavuş Yeter Alayunt' karakteri ile izleyici karşısına çıkan Öykü Çelik'in Diriliş Ertuğrul'da sürpriz bir karakteri oynayacağı öğrenildi.

Güzel oyuncunun Instagram hesabından ata bindiği bir fotoğrafını paylaşması da yeni projesi için hazırlıklara başladığı yönünde yorumlandı.

Daha önce Poyraz Karayel, Yeşil Deniz, Benim İçin Üzülme dizilerinin kadrosunda yer alan Öykü Çelik, 13 Temmuz 1987 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Babası futbol antrenörü olan oyuncu, Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun oldu.