Danla Bilic gözyaşları içinde kaldı: Bana sahip çıkın

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic hakkında Çocukları Taciz ve Sosyal Medyadan Koruma Derneği tarafından suç duyurusunda bulunulmuştu. Danla Bilic konuyla alakalı olarak takipçilerinden destek istedi.

Eklenme Tarihi: 02 Aralık 2018

YouTube kanalı üzerinden sohbet ve makyaj videoları yayınlayan ünlü fenomen Danla Biliç, geçtiğimiz ay çocuklara kötü örnek olduğu gerekçesiyle mahkemeye verilmesinin ardından ilk videosunu bugün yayınladı.


Yeni stüdyosunda eski formatıyla video çekmeye kaldığı yerden devam eden Danla Bilic ''Allah çarpsın psikolojimi bozdular. Dışarda arkadaşımla konuşurken yanlış bişey dermiyim die düşünüyorum. Psikolojim bozuldu! Evde kendi kendime konuşurken 'Allahım şuan yanlış birşey dedim mi?' die düşünür oldum. Eee ama yeter. Laf edemiyoruz. Hiçbir muhabbet yapamıyoruz. Bu ne yaa... Herşeyi düşünür oldum düşünmek zorunda değilim! Öğretmenmiyim ben ya, neden herşey örnek olmak zorundayım?''

Danla Biliç son yayınladığı videoda takipçilerine seslenerek '' Hepinizi çok seviyorum. Eğer arkamda durursanız, bana destek ve sahip çıkarsanız, gerçekten artık rahat rahat konuşabildiğim videolar çekmek istiyorum. Lütfen bu kıza sahip çıkalım. Sahipsiz sandılar beni yemeğe kalktılar. Yedirmem... Sizde yedirmeyin. Lütfen bu zamana kadar herkese birlikte salladık. Birlikte sallamaya devam edelim.'' dedi.

Çocukları Taciz ve Sosyal Medyadan Koruma Derneği' sosyal medya fenomenleri Kerimcan Durmaz, Enes Batur ve Danla Bilic hakkında 'çocuklara kötü örnek oluyorlar' gerekçesiyle suç duyurusunda bulunmuştu.