Cinsel ilişki sırasında genç kadını boğarak öldürdü, teslim oldu

İskoçya'da bir adam cinsel ilişki sırasında genç kadını boğarak öldürdü, sonrasında teslim oldu.

Eklenme Tarihi: 13 Mart 2018

internethaber.com - İskoçya'da bir otobüs durağında buluştuktan iki saat sonra 21 yaşındaki Chloe Miazek isimli kadını cinsel ilişki sırasında boğarak öldüren Mark Bruce, “Korkunç bir şey yaptım” diyerek polise teslim oldu.

32 yaşındaki Mark Bruce, İskoçya'nın Aberdeen şehrindeki evinde sadece 9 gün önce 21 yaşına girmiş olan Chloe Miazek'i cinsel ilişki esnasında boğarak öldürdü. Geçtiğimiz yılın kasım ayında gece ayrı şekilde eğlenen ikili sabahın erken saatlerinde bir araya geldi. Chloe isimli genç kız gece kulübünden sarhoş olduğu için atılmadan önce içkiyi biraz fazla kaçırmıştı.

Genç kız, o sırada oldukça sarhoş olan Bruce'un da yakınlardaki bir bardan dakikalar önce ayrıldığı otobüs durağına yürüdü. İkili Bruce'un dairesinde gitmeden önce konuşmaya başladı.

Aberdeen Yüksek Mahkemesi'ne, çiftin 'erotik boğulma'da ortak bir alakasının olduğu, Bruce'nun cinsel ilişki sırasında Chloe'nin boynunu sıkmasından saniyeler sonra genç kızın öldüğü söylendi. Saatler sonra Bruce'un Rosemount Polis Karakolu'na gitmeden önce sokaklarda saatlerce amaçsızca dolaşırken görüldüğü ve karakola gidip "korkunç bir şey yaptım" dediği öğrenildi.