Yarı çıplak gelinliği olay olan Burcu Kıratlı tesettüre girdi

2019 yılına evlenerek giren Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çiftinin düğününe damga vuran yarı çıplak gelinliğin ardından ünlü oyuncu şimdi de tesettüre girdi.

Eklenme Tarihi: 23 Mart 2019

2018 yılının ortalarında başlayan ilişkilerine yılbaşında resmiyet kazandıran Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl, Amsterdam'daki Türk Konsolosluğu'nda dünyaevine girmişti. Sade bir nikah töreniyle evlenen çiftten Burcu Kıratlı'nın gelinliği olay olmuş ve büyük tepki çekmişti. Ünlü oyuncu, aylar sonra tesettürlü fotoğrafını paylaşarak gündeme yeniden bomba gibi oturmayı başardı.

Önce Diriliş Ertuğrul, ardından geçtiğimiz aylarda final yapan Aşk ve Mavi dizisiyle adından sıkça söz ettiren Burcu Kıratlı, sosyal medya hesabında paylaştığı cesur pozlarla da sıkça gündeme geliyor. Hatta Sinan Akçıl'la evlendiği günün ertesi yatakta gecelikli pozlarını paylaşan Kıratlı, gelen tepkilerin ardından fotoğraflarını kaldırmıştı.

Güzel oyuncu, hem yarı çıplak gelinliği hem de yatakta paylaştığı gecelikli pozlarının ardından yeniden çok konuşulacak bir fotoğraf paylaştı. Eşi Sinan Akçıl ile birlikte takipçilerinin mübarek Cuma gününü kutlayan Kıratlı, tesettüre girdi.

Eşiyle bu pozunu paylaşan Burcu Kıratlı fotoğrafın altına, "Hayırlı Cuma'lar Biz yuvamızda dualarımızı okuduk. Güzel Rabbim nazarlardan belalardan korusun hepimizi. Çok güzel bir hafta sonu olsun hepimize." notunu düştü.