Bu yazın en sıcak mayo trendi Bowkini! En büyük avantajı bikini izlerinin olmaması

Moda trendleri sıklıkla değişiyor, geliyor ve geçiyor ama akıllarda bu trendler kalıyor. Geçtiğimiz yazın modası bikiniyi tersten giymekti ve oldukça ses getirmişti. Bu yazın modası da Instagram fenomenleri tarafıdan Bowkini stili olarak belirlendi. (Mynet)

Eklenme Tarihi: 26 Nisan 2019

2019’un en büyük mayo trendlerinden biri olarak görünen Bowkini stili adı verilen mayolar büyük ilgi görüyor. Bikini üstünü tersten giyme modası, yüksek belli bikini altı modası derken bu yaz bunları göreceğiz.

Instagram fenomenlerinin yeni bikini tercihi: Bowkini stili

Fiyonk şeklindeki stili ile göğüs kısmını yay gibi saran ve bronzlaşma çizgileri ile ilgili endişeleri ortadan kaldıran mayolar instagram fenomenlerinin de dikkatini çekmiş durumda.

Mayonun alt giyim parçasının yüksek belli olması ve yukarıya çekilebilmesi sayesinde bacakların uzun görünmesi de sağlanıyor.

Birçok sosyal medya yıldızının tercih ettiği bu yeni mayoyu tercih edenlerden biri de Abay Dowse oldu. 1.3 milyon takipçisi bulunan fenomen havuz başında ayeni mayosu ile poz verdiği fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaştı.