Bu yaza damga vuran 10 magazin olayı

Bu yaza damga vuran 10 magazin olayı

Eklenme Tarihi: 04 Eylül 2017

1-MURAT BAŞOĞLU'NUN ENSEST İLİŞKİSİ Oyuncu ve sunucu Murat Başoğlu, teknede bir kadınla öpüşürken görüntülenince ilk anda olayın basit bir çapkınlık olduğu sanıldı. Daha sonra o kadının öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı olduğu iddia edildi. Murat Başoğlu tabii ki reddetti. Ama “Gerçeklerin bir gün ortaya çıkma gibi kötü bir huyu vardır” sözü yine gerçek oldu. Teknedeki kadının, yeğeni olduğu anlaşıldı.

2-MUSTAFA CECELİ'NİN BOŞANMASI VE SELİN İMER İLE EVLİLİĞİ Şarkıcı Mustafa Ceceli çocuğunun annesi Sinem Gedik’ten tek celsede boşandı. Kısa bir süre sonra Selin İmer ile samimi fotoğrafları ortaya çıktı. Hayranları bu fotoğrafları ortaya çıkaran gazetemize, “Montaj yaptınız” dedi. Ama gerçek yine gizli kalamadı. Mustafa Ceceli aşkını kabul etti ve Selin İmer ile evlendi.

3-EBRU ŞALLI'DAN ŞOK ÜSTÜNE ŞOK Manken Ebru Şallı’nın Snapchat hesabından atıldığı iddia edilen çıplak fotoğrafları bomba etkisi yarattı ama kendisi “Bana ait değiller” dedi. Ebru Şallı bu yaz bir skandalın daha kahramanı oldu. Bodrum’da plajda el ele görüntülendiği sevgilisi Uğur Akkuş’un evli olduğu ortaya çıktı.

4-FATİH TERİM'İN MEKAN BASMASI Türkiye (Eski) Futbol Direktörü Fatih Terim, Alaçatı’da damadının mekanının yanındaki Adana Yüzevler Kebapçısı’nı bastı. Sandalyeler havada uçuştu. Yüzevler’in sahibi Selahaddin Aydoğdu, “Dövdük gönderdik” dedi. Fatih Terim, Selahaddin Aydoğdu’nun ailesi hakkında küfürler ettiğini öne sürdü. Olayın üzeri küllenmeyince Fatih Terim görevinden istifa etmek zorunda kaldı.