Bir Zamanlar Çukurova'da dengeler değişiyor! Kara Dayı'nın yıldızı da katıldı

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'ya daha önce Muhteşem Yüzyıl ve Kara Dayı gibi önemli projelerde yer alan bomba bir ismin dahil edildiği öğrenildi.

Eklenme Tarihi: 07 Aralık 2018

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 6 Aralık Perşembe akşamı izleyici karşısına çıktı. Son bölümde Demir'in, Fekeli ve Yılmaz’a kurduğu bomba tuzağı nefesleri keserken bir diğer unutulmaz sahne de Yılmaz'ın Züleyha'dan vazgeçtiği anlar oldu. Öte yandan sevilen diziye sürpriz bir oyuncunun da dahil edildiği öğrenildi. İşte detaylar...

Bir Zamanlar Çukurova’nın son bölümünde Yılmaz ile Züleyha buluştu. Demir’in bebeğiyle tehdit ettiği Züleyha’nın anlattıkları Yılmaz’ı gözyaşlarına boğdu. Yılmaz duydukları karşısında “Artık Demir’i sevdiğini anladım. Demir ‘Züleyha seni bir haftada unuttu’ derken haklıymış. Şimdi ona inandım. Şu andan itibaren hayatından çıktım” dedi ve Züleyha'dan tamamen vazgeçti.

Son bölümde yaşanan bu gelişmeler izleyicilere bir hayli duygusal anlar yaşatırken diziye yeni katılan sürpriz isim de merak uyandırdı. Muhteşem Yüzyıl ve Kara Dayı dizileriyle dikkatleri üzerine çeken Melike İpek Yalova'nın Bir Zamanlar Çukurova'da Ala Hekimoğlu adlı bir çocuk doktoruna hayat vereceği öğrenildi. Âlâ'nın, Yılmaz'a (Uğur Güneş) aşık olması dizideki bütün dengeleri değiştireceğe benziyor.

Melike İpek Yalova Kimdir? Melike İpek Yalova, 29 Mayıs 1984 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 57'nci hükumet dönemi eski Devlet Bakanı Yüksel Yalova'nın kızıdır. Üniversite eğitimini Bilkent Üniversitesi Ulusalararası İlişkiler Bölümü'nü okuyarak tamamlamış ve buradan mezun olmuştur. Eğitim hayatına 1303 yılında, çok köklü bir tarihe sahip olan Roma La Sapienza Üniversitesi'nde devam etmiştir.