Bir döneme damga vuran Yasemin Hadivent'in son hali

Yasemin Hadivent ilk gruba yani bir süre yıldızı parlayıp ardından ortadan bir anda kaybolanlardan. Peki şimdi ne yapıyor?

Eklenme Tarihi: 08 Ağustos 2017

internethaber.com/ Türkiye'deki televizyon ekranlarına nice yüzler geliyor sonra ortadan kayboluyor. Kimileri ise kendilerine sağlam bir yer edinebiliyor. Ancak Yasemin Hadivent ilk gruba yani bir süre yıldızı parlayıp ardından ortadan bir anda kaybolanlardan.

Beren Saat, Engin Akyürek gibi isimlerinde çıktı yarışma programı Türkiye'nin Yıldızları'ndan çıkan Yasemin Hadivent kısa süreleri oyunculuk kariyerinin ardından bir anda ortadan kayboldu, ekranlarda bir daha göremedik. Peki Gökhan Özen ile yıldızı parlayan Yasemin Hadivent şimdi nerelerde? Neler yapıyor? İşte Yasemin Hadivent'in son hali.

YASEMİN HADİVENT KİMDİR? Yasemin Hadivent, 6 Haziran 1982 yılında Sofya'da doğdu. Annesi Bulgaristan Türklerinden babası İran Azerilerindendir. Soyadı Farsça kökenlidir ve ''yol gösterici, mürşid anlamına'' gelmektedir.

Babasını dokuz yaşındayken kaybetmiştir. Yurdaer Doğulu bale okulunda bale eğitimi almış fakat çocukken kalbinde oluşan rahatsızlıktan dolayı çok sevdiği baleyi bırakmak zorunda kalmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde tiyatro eğitimi almıştır.