Beren Saat'in olay yaratan elbisesi taklit çıktı

Katıldığı ödül töreninde derin dekolteli yeşil elbisesi ile dikkat çeken Beren Saat, büyük beğeni toplamıştı. Gecenin en çok konuşulan ismi olan Beren Saat törende sahneye ödül vermek için çıkmıştı.

Eklenme Tarihi: 17 Şubat 2017

Tören sırasında elbisesi ile dikkat çeken ve beğenilen Beren Saat''in kıyafeti ile ilgili çok yorum yapıldı. Ödül gecesinin katılımcıları arasında en şık seçilen Beren Saat Modacı Özgür Masur'un hazırladığı kıyafeti giymişti. Özgür Masur'un kendi sosyal medya hesabından da paylaştığı fotoğrafta geceye özenle hazırlanıldığının işaretleri verilmişti.

Beren Saat, dün akşam katıldığı ödül törenine tasarımcı arkadaşı Özgür Masur'un özel olarak tasarladığı elbisesi ile katıldı. Tülden tasarlanan derin göğüs dekolteli yeşil elbisesini siyah file çoraplarıyla kombinleyen giyen Beren Saat'in kıyafetinin benzeri ise yakın zamanda yapılan bir başka ödül töreninde de görülmüştü.

Beren Saat'in kıyafetinin Hailee Steinfeld'ın Golden Globe Awards ödül töreninde giydiği kıyafetle arasındaki benzerlik dikkat çekti. Oyuncu Steinfeld 14 Ocak'ta düzenlenen törende lavanta renkli nefis bir elbise seçmişti. Renk ve kesimi çok beğenilen kıyafeti oyuncu da çok şık taşımıştı. İki kıyafetin benzerliği, Beren Saat'in seçimi için özellikle sosyal medyada çok fazla taklit söylentilerine neden oldu.