Barıştılar! Caner Toygar ve eşi Berke, Medine'ye gitti

Ekranların en çok tanınan damadı Caner Toygar, Esra Erol'un evlendirme programın sonunda aradığı mutluluğu bulmuş ve Berke Kentli ile evlenmişti.

Eklenme Tarihi: 17 Temmuz 2017

Ekranların en çok tanınan damadı Caner Toygar, Esra Erol'un evlendirme programın sonunda aradığı mutluluğu bulmuş ve Berke Kentli ile evlenmişti. Ancak işler Caner Toygar'ın istediği gibi gitmemiş ve eşi Berke ile ciddi sorunlar yaşamıştı. Berke Kentli, Caner'in kendisine şiddet uyguladığını iddia etmiş, Caner ise bu iddiaları hem canlı yayında hem Instagram'da reddederek kendisini öldüreceğini bile söylemişti. Tüm bu tantana bitti ve Caner Berke çifti barıştı. Ve İlk barışmanın ardından ilk durakları Medine oldu. Çift kutsal topraklarda çok sürpriz bir isimler karşılaştı. İşte Caner ve Berke'nin o anları...

ATV ekranlarında yayınlanan izdivaç programında Berke Kentli ile nikah masasına oturan Caner Toygar, eşiyle yaşadığı sorunları aştı! Berke Kentli ile evlenen Caner Toygar eski mutlu günlerine geri döndü.

Eşi evi terk ettikten sonra büyük bir psikolojik çöküntü yaşayan hata 'intihar' etmeyi düşünen Caner eşiyle birlikte mutlu günlerine geri döndü.

BARIŞMANIN İLK FOTOĞRAFI Yaşanan olayların ardından barışan Caner ve Berke çifti barışmalarını bu fotoğraf ile duyurmuştu.