Ufak Tefek Cinayetler’in Pelin'i Bade İşçil tanınmayacak halde

Son olarak "Ufak Tefek Cinayetler" dizisiyle ekranlara gelen Bade İşçil, hızla verdiği kilolarla dikkatleri üzerine çekti.

Eklenme Tarihi: 05 Ocak 2019

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin Pelin'i Bade İşçil,verdiği hızlı kilolarla sevenlerinde merak uyandırdı. Ünlü oyuncu zayıflığı ile ilgili Müge Dağıstanlı'ya konuştu. Peki güzel oyuncu Bade İşçil kimdir, kaç kilo, eşi kim?

İşte Bade İşçil hakkında merak edilenler...

"KİLO BENDE DURMUYOR"

Uzun zamandır verdiği kilolarla gündeme gelen Bade İşçil, "İsteyerek mi yoksa bir rahatsızlığı mı var?" sorusunu akıllara getirmişti. Hayranlarını korkutan İşçil, Müge Daağıstanlı'ya konuştu. Bade İşçil, verdiği kilolar hakkında şunları söyledi: "Her derdi içine atıp kendini yiyen tipler vardır ya, işte ben oyum. Çok kırılganım, hassas bir yapıya sahibim. Bu sayede zayıflıyorum. Kilo bende durmuyor."

BADE İŞÇİL KİMDİR?

Bade İşçil, 8 Ağustos 1983 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Bulgar ve Roman göçmeni bir ailenin çocuğu olan İşçil'in anne ve babası 1999 yılında boşandı. Cenevre Maratonu'na katılan Bade İşçil, 1600 kişi içinde 146. oldu. İşçil, üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tasarım Bölümü'nde tamamladı. Barış Manço'nun cenazesinde Mahsun Kırmızıgül ile tanışan Bade İşçil, yaklaşık beş yıl süren bir ilişkiye başladı.

"EVLERE ŞENLİK" PROGRAMINI SUNDU

Bade İşçil, Star TV'de ekranlara gelen "Evlere Şenlik" programıyla profesyonel olarak televizyonlarda yer almaya başladı. İşçil'in oyunculuk sektörüne geçişi ise "Gülpare" dizisiye oldu. İpek Bilgin ve Ümit Çırak'tan oyunculuk dersleri alan güzel oyuncu 2007 yılında "Metropol Cafe" isimli komedi dizisiyle izleyici karşısına geçti. 2009 yılında döneminin en çok ses getiren dizilerinden "Ezel"in kadrosunda yer aldı.

"KUZEY GÜNEY" DİZİSİYLE İKİ ÖDÜL ALDI

Bu dizide Kenan İmirzalıoğlu, Tuncel Kurtiz, Cansu Dere gibi isimlerle aynı projede buluşan İşçil, "Ezel" dizisinden sonra "Kuzey Güney"in kadrosunda dahil oldu.Bade İşçil, 2012 yılında Kuzey Güney dizisindeki rolüyle Ayaklı Gazete TV Yıldızları tarafından "En İyi Yardımcı Kadın Drama Oyuncusu" seçildi.