ATV'nin o dizisi final yaptı!

ATV'nin bir dizisi daha final yaptı. 'Dizi ATV'de izlenir' sloganıyla yıllardır yayın hayatına devam eden ATV'nin dizi kıyımıda bir o kadar hızlı devam ediyor. Peki ATV'nin final yapan dizisi hangisi? (İnternethaber)

Eklenme Tarihi: 09 Mayıs 2018

ATV'nin bir dizisi daha final yaptı. 'Dizi ATV'de izlenir' sloganıyla yıllardır yayın hayatına devam eden ATV'nin dizi kıyımıda bir o kadar hızlı devam ediyor. Yakın zamanda yayından kaldırdığı dizileri ile gündeme gelen ATV bir dizisine daha final yaptırdı. Peki ATV'nin final yapan dizisi hangisi?

Masum Değiliz büyük olay yarattı. Yayından kalktı, elde stok bölüm var derken, Masum Değiliz'in yaz aylarında yenide başlayacağı açıklandı. Yani anlayacağınız Masum Değiliz, tam bir yılan hikayesine döndü. Önümüzdeki günler neler olacağını gösterecek.

Geçtiğimiz günlerde ise Mesut Yar, Kanatsız Kuşlar adlı dizinin final yapabileceğini yazdı. Ancak dizi kıyımına ATV devam ediyor. ATV'nin bir dizisi kimsenin ruhu duymadan final yaptı. Peki bu dizi hangisi?

8.GÜN FİNAL YAPTI AMA KİMSENİN HABERİ YOK; Burcu Biricik, Buğra Gülsoy, Musa Uzunlar, Ceyda Düvenci’nin rol aldıkları 8. Gün dizisi pazartesi akşamı final yaptı. İddialı başlayan ve hikayesiyle dikkat çeken dizide konuyu tam işleyememiş olması, gününün yanlış olması, kanalın yanlış olması gibi pek çok eleştiri aldı dizi.