Alper Potuk Tuvana Türkay: İhanetten geri kalan...

Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk geçtiğimiz günlerde sosyal medyada, 1 yıldır birlikte olduğu ünlü oyuncu Tuvana Türkay ile ayrıldığını açıklamıştı.

Eklenme Tarihi: 15 Aralık 2017

Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk geçtiğimiz günlerde sosyal medyada, 1 yıldır birlikte olduğu ünlü oyuncu Tuvana Türkay ile ayrıldığını açıklamıştı. “Tuvana Türkay Hanım ile yaptığımız değerlendirme sonrası ilişkimizi saygı çerçevesinde noktaladık” şeklindeki açıklamanın altından ise ihanet çıktığı iddia edilmişti.

Habertürk'ün haberine göre; Potuk, ilişkisi devam ederken bir güzelle kaçamak yaptı. Perşembe günü sevgilisinin kendisini aldattığını öğrenen Türkay, ilişkisini bitirme kararı aldı. İki gün boyunca barışmak için her yolu deneyen yıldız futbolcu, sonuç alamayınca sosyal medyada ayrıldıklarını duyurdu. Son olarak ise yeni bir iddia magazin gündemine bomba gibi düştü.

İddiaya göre çiftin ilişkisinin bitmesinin merkezinde Tuvana Türkay ve Buray var. Türkay'ın, geçen yıl boşanan popçu Buray ile birliktelik yaşadığı iddia edildi.

Öte yandan önceki akşam Nişantaşı'nda görüntülenen Tuvana Türkay, muhabirlerin “Çok mutlu ve neşeli gördük sizi” demesi üzerine, “Ben çok mutlu bir insanım. Hayatta her şey insanlar için, niye mutsuz olayım ki. Hiçbir konuya üzülmedim. İnsanlar sevdiklerini bir daha hiç görmemecesine kaybediyorlar. Sizce bir insan bir daha birisini göremeyince mutsuz olur mu, tabii ki hayır.” diyerek eski sevgilisine gönderme yaptı.