Ünlü anchorman Ali Kırca şimdi nerede, ne yapıyor?

TÜRKİYE'nin bir dönem en ünlü ekran yüzü olan Ali Kırca, kayıplara karıştı. Ali Kırca'yı uzun zamandır ne gören ne de konuşan var. Haliyle de nerede ne yaptığı büyük merak konusu.

Eklenme Tarihi: 14 Kasım 2017

TÜRKİYE'nin bir dönem en ünlü ekran yüzü olan Ali Kırca, kayıplara karıştı. Ali Kırca'yı uzun zamandır ne gören ne de konuşan var. Haliyle de nerede ne yaptığı büyük merak konusu. Ali Kırca en son kitabının tanıtımında medyanın gündemine gelmişti.

Ali Kırca son olarak ana haber bülteni sunduğu Show TV'den ayrıldıktan sonra Galatasaray Medya İletişim Koordinatörü olarak çalışmıştı. Peki Ali Kırca şu an nerede ne yapıyor, İşte dünden bugüne Ali Kırca;

Ali Kırca ekranlara en son Show TV anchormani olarak veda etmişti. Ciner grubu kanalı TMSF'den satın aldıktan sonra ilk iş Ali Kırca'yla yollarını ayırmıştı.

Ali Kırca'nın son fotoğraflarından biri Zorlu Center'de 3 yıl önce çekilmişti. 2014 Kasım ayında yemek yemeye gittiği AVM'de tek başınaydı. Gazetelere de bu görüntüsü, 'yalnız anchorman' başlığı ile yansıdı. Sonrasında Ali Kırca'nın bir daha medya gündemine gelişi 2015 senesini buldu.