2082'den gelen zaman yolcusundan şok açıklamalar!

2082 yılından geldiğini iddia eden zaman yolcusu bununla yetinmedi uzak bir geçmişe 66 milyon yıl öncesine gittiğini bir dinozorun fotoğrafını çektiğini söyledi. Peki bilimsel olarak zaman yolculuğu yapılabilir mi? Cevabı haberimizde.

Eklenme Tarihi: 13 Nisan 2019

Sözde zaman yolcusu, dinozorları yakından ve kendi gözleriyle gördüğün söyledi. Zaman yolcusu Kretase-Paleosen dönemine ait olduğunu iddia ettiği fotoğrafı da yayınladığı videoda gösterdi ve "Elimdeki fotoğraf, 66 milyon yıl önce mor dinozorun kanıtıdır." açıklamasını yaptı.

Zaman yolcusu videoda şöyle diyor: “Fotoğrafı çektiğim yerin tam olarak neresi olduğundan emin değilim, ancak Kuzey Amerika'da olduğunu söyleyebilirim. Ve şimdi size 66 milyon yıl önce T-Rex olarak adlandırılan dinozorun 66 milyon yıl önceye gidip fotoğrafı makinesi ile çektiğim canlı ve nefes alan dinozoru göstereceğim.

Aslında şok olacaksınız ve hedefim sizi zaman yolculuğunun gerçek olduğu ve aslında gelecekte de gösterebileceğim konusunda daha fazla kanıtım olduğu konusunda sizi ikna etmek.” açıklamasını yaptı zaman yolcusu.

Zaman yolcusunun gösterdiği tuhaf fotoğraf, arka planda bazı bulutlar veya dağlarla birlikte çölde yürürken bulanık bir dinozor resmi gösteriyor. Zaman yolcusu “Ve kamerada yakalanan gerçek bir canlı dinozor gösteriyor ve bunu içinde bulunduğum zaman makinesinden aldım. Elimde bulunan fotoğrafa uzmanlarını derinlemesine bakmaya teşvik ediyorum" adedi.